Laser

 

 

Novinky
Ceník
Kontakt
BIOSTIMULAČNÍ LASER

V našem kosmetickém salonu využíváme vysoce účinný laser německé firmy Medistellar. Laser hloubkově pročišťuje a omlazuje pleť. Metoda laserového ošetření je účinný způsob zpevnění, omlazení a vyčištění pleti od bakteriálních kultur. Ošetření laserovým paprskem vede ke zkvalitnění buněčných funkcí.

V první fázi ošetření dochází k vydatnému a cílenému prokysličení buněk a tím k účinnému omlazení pleti. Subjektivně je tento pocit vnímán jako pocit svěžesti a dýchající hebké pleti. U většiny typů pleti se ihned po aplikaci drobné vrásky vyhlazují a pleť je vypnuta. Ve druhé fázi je pleť postupně zbavena bakterií v hloubce pórů. Dochází k nejúčinějšímu čištění pleti. Laser je aplikován s biologicky aktivními látkami do pleti. Laserový paprsek disponuje vysokou koherencí, polarizovaného světla. Má i léčebný charakter, regeneruje tkáně, záněty, ekzémy, opary, akné.

K dlouhodobému odstranění akné dochází při pravidelné aplikaci. Intenzita ošetření zavisí na individuálním stavu pleti. K vyhlazování jemných vrásek dochází při aplikaci 1-2x za měsíc nebo pokud je aplikace laseru součástí kompletního ošetření. Odstranění hlubokých vrásek a zpevnění pleti je patrné při aplikaci 1-3x týdně. Pro mastnou pleť s komedony je vhodný interval 1-2x za 14 dní. Léčba akné se provádí aplikací laseru 2-3x týdně.

15min, 390 Kč
OŠETŘENÍ PLETI GALVANICKOU ŽEHLIČKOU

Masáž galvanickou žehličkou vyhlazuje vrásky, vypíná kontury pleti, detoxikuje a celkově omlazuje pleť. Galvanická žehlička pracuje na principu pozitivního a negativního galvanického proudu. Galvanický proud povzbuzuje buňky k aktivitě a obnovuje elasticitu pleti. Ošetření zahruje jemné vyčištění pleti, aplikaci gelu s kyselinou hyaluronovou (tzv. elixír mládí obnovuje hojení, zplešuje elasticitu pleti a hydratuje). Pleťová kůra je vhodná k aplikaci 1 až 2x týdně.


30min, 600 Kč

 
Novinky | Péče o pleť | Laser | Payot TechniLift | Rituály | Aromaterapie | Lipolýza | Ceník | Kontakt

Novinky emailem:
Novinky a slevy emailem - dostávejte pravidelné
informace o novinkách a slevách na svůj email:
Kontaktní info:
Eleins Cosmetics - kosmetický salon
Praha 1, Na Příkopě 853/12, Pasáž Černá růže

© 2003 - 2022, Eleins Cosmetics