Nově jsme také na Facebooku
BLAHODÁRNÝ SPÁNEK
    Akupresurní tělová masáž - 60 minut
    ✔ Zlepšuje spánek
    ✔ Navozuje relaxaci
    ✔ Působí proti stresu
    ✔ Prohlubuje spánek
    ✔ CBD konopný olej zklidňuje a vyhlazuje pleť


LUXURY ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ
    Masáž celého těla s peelingem a se zábalem. Čokoládová masáž LUXURY je luxusní, blahodárný rituál proti stresu a pro vitalitu organismu.
    ÚČINKY MASÁŽE:
    ✔ detoxikační
    ✔ regenerační
    ✔ zlepšuje elasticitu pleti
    ✔ odstraňuje suchost
    ✔ formuje postavu
    ✔ odstraňuje stres a únavu


LISSE LIFT - KOSMETICKÝ RITUÁL - 60 minut
    Pleťový inovativní anti-age rituál pro zpevnění a mladististvý vzhled pleti. Kosmetické ošetření s dokonalými přípravky podle moderních technologií laboratoří PAYOT udržuje přirozenou rovnováhu pleti.
    Rituál zahrnuje: 
    • čištění pleti ultrazvukem (pro jemnou exfoliaci a detoxikaci pleti)
    • kryolift mikromasáž pomocí kryosférických tyčinek (zpevňuje a vyplňuje pleť)
    • liftingová masáž obličeje, krku a dekoltu (vyhlazuje a obnovuje pleť)
    • masáž kamenem Gua-Sha (pro dokonalý reliéf pleti)
    • lift maska (modelážní a regenerační účinky)
    Lisse Lift přípravky obsahují tyto vysoce aktivní látky: 
    • výtažky z Alpské borovice (silný antioxidant, zpevňuje, vyhlazuje pleť, uvolňuje stres)
    • extrakt z Divoké macešky (liftingový efekt, omlazuje)
    • vysokomelekulární hyaluron (vyplňuje a omlazuje pleť)
    • vitamín C (stimuluje kolagen)
    • extrakt z Ibišku (přírodní botox)


BLAHODÁRNÉ ÚČINKY KŘEMENE

Mystická krása se vrací a kameny lze nyní najít i v našich koupelnách. Jejich mimořádné účinky nás nadále překvapují.

Znáte růženín?

Pro začátek trochu mineralogie! Polodrahokam z hlubin země, růženín, je složen převážně z minerálního křemíku a je součástí rodiny silikátů. Robustní a 100% přírodní, nabízí nádhernou paletu jemných a něžných barev: od pudrově růžové po tmavší, včetně odstínů levandule a broskve. Vyskytuje se skelně lesklý, průsvitný až zcela průhledný a často bývá mléčně zakalený. Růženín vždy inspiroval vyrovnanost a harmonii. V litoterapii má krásný název „kámen lásky“!

V litho-co?

Nekonvenční medicína, litoterapie využívá kameny pro terapeutické účely. Její princip: kameny vydávají jedinečné vibrace, které rezonují s kýmkoli, kdo je s nimi v kontaktu nebo v jejich blízkosti. Tyto pozitivní vlny působí na pohodu a well-being. Podle litoterapeutů má růženín uklidňující účinky. Souvisí to s láskou, něhou a nákloností k druhým, ale především k sobě samému. Přináší vnitřní klid a vyvažuje energie těla a mysli. Jeho jemnost se šíří v našem organismu a našem emočním centru. Kámen z růžového křemene položený na nočním stolku napomáhá také klidnějšímu spánku, spojujícímu klid a lásku.

V řecké mytologii je růženín spojován s bohyní lásky Afroditou. Krev dvou milenců Adonise a Afrodity – jednoho smrtelně zraněného, druhého poškrábaného ostružinami, aby ho zachránil – krystalizuje a dá vzniknout růženínu. Neměnný symbol jejich lásky.

Kosmetický rituál prováděný po tisíciletí

Kromě uklidňujících vlastností se růženín od úsvitu času používá k estetickým účelům. Ve starověkém Egyptě se říká, že ho bohyně Isis pravidelně používala pro rozjasnění její pleti a udržení mládí. Redukovaný na mikro krystalky a spojený s péčí, růženín odráží světlo a skrývá malé nedokonalosti prostřednictvím optického efektu. Díky jeho schopnosti absorbovat špatnou energii a neutralizuje její účinky na naší pleť, je již tisíce let přítomen v čínských a ajurvédských léčivech. Hledání pohody na půli cesty mezi péčí a meditací.

Účinky růženínu na naši pleť

Růženín harmonizuje energie těla, aby uklidnil mysl a podpořil pohodu. Tím, že nám pomáhá snižovat napětí a napomáhá sebelásce, je tento kámen vzácným spojencem pro krásnou pleť. Je dobře známo, že pocit zenu a uvolnění má přímý dopad na linie našeho obličeje. Obličejové svaly se uvolní, rysy budou hladší a pokožka opět nabude krásné a zdravé barvy.

Payot rozšiřuje svoji řadu péče opleť RITUEL CORPS o nový vyživující tělový krém Crème Nourrissante s mikro krystalky růženínu. Jeho bohatá, jemně růžová textura se při nanášení rozplývá na pokožce a zahaluje ji lahodnou vůní s pižmovými květinovými tóny. Mikro krystaly odrážejí světlo pro rozjasnění a zkrášlení povrchu pleti. Nechte se svést blahodárnou silou růženínu!

Nová doba kamenná

Znovu nalezený zájem o růženín v posledních stále roste a je jistě způsoben jeho krásnými vlastnostmi. Svět, ve kterém žijeme, je neúnavně orientován na výkon. Musíte ze sebe vydat to nejlepší a vždy ještě více. Věřte tomu nebo ne, krystaly nám připomínají, že funguje i jiná dynamika. Existuje uklidňující stránka myšlenky, že pozitivní vibrace kamene mohou být uklidňující. Obecněji řečeno, v době masové výroby předmětů a standardizace přináší vlastnictví polodrahokamu také něco velmi konkrétního. Kované přírodou, jejich krása, barva a struktura jsou jedinečné. Každý krystal je jedinečný, stejně jako my!

LITOTERAPIE, Pleťový rituál, 60 minut. Přikládání léčivých kamenů, harmonizace čaker. Čištění pleti lávovými kameny, lymfodrenážní masáž pleti. Masáž pleti Payot LIFT® - zpevňuje pleť, vyhlazuje. Mikromasáž očního okolí pro jemnou pleť kolem očí. Masáž kameny GUA SHA, uklidňuje mysl a tvaruje rysy. Modelace pleti Payot LIFT MASK®.


Skin Food Care - Malinové čištění, detoxikace. Ovocná hydratace - galvanické čištění pleti. Masáž pleti, regenerace, relaxace. Mikromasáž, zpevnění. Müsli maska, výživa a energie pleti. Super Síla Superovoce! Brusinky, granátové jablko, černý rybíz, bobule goji, bobule acai, acerola... všechno toto ovoce je skutečným přírodním zdrojem zdraví.


ROSELIFT COLLAGÈNE - Zpevňující péče pro plnou a zářící pleť


ROSELIFT COLLAGÈNE - Zpevňující péče pro plnou a zářící pleť
Eleins Cosmetics

Kosmetický salon Eleins Cosmetics poskytuje svým klientkám exklusivní kosmetickou péči o pleť, a tělo. Používáme luxusní značkové produkty francouzské firmy Payot a českou přírodní kosmetiku ATOK.

Zobrazit umístění na mapě
Payot Paris

Renomovaná značka francouzské kosmetiky Payot Paris nabízí ucelené relaxační programy pro harmonii celého těla se systémem zabraňujícím stárnutí.

Nejnovější technologie na přírodní bázi respektují biologické funkce pleti a zaručují tak komfortní ošetření.

http://www.payot.com/
Payot Paris
Dárkové poukázky

V našem salonu Vám na požádání rádi vystavíme dárkové poukázky. Vybrat si můžete mezi poukázkami na konkrétní zboží, službu nebo penežní hodnotu.
Dárková poukázka


 
Novinky | Péče o pleť | Laser | Payot TechniLift | Rituály | Aromaterapie | Lipolýza | Ceník | Kontakt

Novinky emailem:
Novinky a slevy emailem - dostávejte pravidelné
informace o novinkách a slevách na svůj email:
Kontaktní info:
Eleins Cosmetics - kosmetický salon
Praha 1, Na Příkopě 853/12, Pasáž Černá růže

© 2003 - 2022, Eleins Cosmetics