ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ LUXURYLuxusní čokoládová masáž celého těla a obličeje se zábalem a jemným esenciálním peelingem. Účinky čokoládové masáže:

    - detoxikační a hydratační účinek
    - regeneruje a omlazuje pleť a pokožku na celém těle
    - vyhlazuje vrásky a dodává pružnost pleti
    - odstraňuje suchost pleti
    - formuje postavu
    - stimuluje tvorbu endorfinů, odstraňuje stres a únavu

Příznivé účinky čokolády jsou známě více jak tisíc let. Již tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a pokožce prospívá. V čokoládě jsou obsaženy důležité prvky jako například: vitamíny, minerály, aminokyseliny a polyfenoly, které mají antioxidační vlastnosti. Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů, má uklidňující a stimulující účinek, čímž snižuje stres a nervové vypětí. Čokoládová masáž uvolňuje namožené svalstvo. Kakao obsahuje theobromín, který aktivuje metabolismus, spaluje tukové buňky. Pokožka je vyhlazená, zvláčněná a omlazená díky minerálům (hořčíku, draslíku, vápníku), které zlepšují obnovu buněk.

Stresovaná pleť vyčerpává energetické zásoby buněk a výsledkem je unavená pokožka bez energie, je suchá a vrásčitá. Betaendorfiny obsažené v čokoládě působí jako přirozená analgetika pro úlevu od bolesti a stresu.

Esenciální peeling celého těla jemně pročišťuje a detoxikuje pleť, má hydratační účinky, čímž připravuje pokožku na absorbci čokoládového krému, tímto dochází k zvýšení blahodárného účinku čokoládové masáže.

Čokoládová masáž LUXURY je velice účinný a blahodárný program proti stresu a pro vitalitu organismu. Pomáhá tělu překonat stres, podporuje stimulaci "molekul štěstí", odstraňuje tenzi a dodává organismu novou energii.

70min, 1400 Kč
ÉLIXIR ANTI AGE MASÁŽMasáž která probouzí smysly, revitalizuje, dodává vitalitu a energii. Pokožka je omlazena a hydratována po celém těle. Masáž se provádí speciálním liftingovým balzámem a esenciálním olejem z rostlin.

Mirha a Amiris stimulují obnovu epidermis a posilují pokožku. Rýže, lískový oříšek a mandle vyhlazují. Olej z Osmantu má zpevňující účinky. Lifting těla je nově obohacen o peelingovou masáž a prohřátí akupresurních bodů.


60min, 1100 Kč
TIBET - MASÁŽ NAHŘÁTÝMI VONNÝMI POLŠTÁŘKYTibet je masážní rituál, při kterém dochází k prohřívání bodů na těle pomocí plátěných měšců naplněných vonnými bylinkami (levandule, měsíček, šalvěj) a horkými lávovými kameny. Měšce jsou nahřáté a předávají teplo celému tělu. Tělo se postupně prohřívá a dochází k odplavení toxinů, k odstranění stresu, zvýšení energie a omlazení organismu.

Masáž Tibet je kombinací orientu s lávovými kameny. Příjemné teplo měšců a kamenů prostupuje do celého organismu a působí pocit uvolnění. Energie v našem těle proudí energetickými cestami tzv. meridiány. Tyto dráhy vedou ke všem orgánům našeho těla. Nerovnováha v energetické dráze může znamenat nedostatek energie v organismu nebo nerovnováhu v životním stylu člověka. Příjemné teplo bylinných měšců a lávových kamenů spolu s masážním obřadem harmonizuje energetické dráhy v těle a působí pozitivně na tělo a mysl, zároveň uvolňuje ztuhlé svaly. Masáž působí povzbuzujícím a zároveň uklidňujícím účinkem na vegetativní nervový systém. Dochází k urychlení látkové výměny, ztuhlé svaly jsou hluboce uvolněny. Masážní rituál Tibet navozuje hlubokou relaxaci.

60min, 1200 Kč
MASÁŽ HORKÝMI KAMENYJedná se o prastarou metodu, která využívá silnou energii a teplo kamenů. Příjemné teplo kamenů prostupuje do celého organismu a působí pocit uvolnění. Energie v našem těle proudí energetickými cestami tzv. meridiány. Tyto dráhy vedou ke všem orgánům našeho těla. Nerovnováha v energetické dráze může znamenat nedostatek energie v organismu nebo nerovnováhu v životním stylu člověka.

Příjemné teplo lávových kamenů spolu s masážním obřadem harmonizuje energetické dráhy v těle a působí pozitivně na tělo a mysl, zároveň uvolňuje ztuhlé svaly. Masáž působí povzbuzujícím a zároveň uklidňujícím účinkem na vegetativní nervový systém. Dochází k urychlení látkové výměny, ztuhlé svaly jsou hluboce uvolněny. Lávové a mořské kameny vyzařují silnou energii. Masážní rituál horkými kameny navozuje hlubokou relaxaci.

60min, 1100 Kč
HAWAJSKÁ MASÁŽ HUINA LOMIHawajská masáž pochází z Hawajských ostrovů. Hawajská masážní terapie je založena na technice využívající nejen prsty a dlaně rukou, ale také loktů a předloktí. V dávných dobách byla považována za „Svatý rituál“. Masáž se provádí na celém těle, rukou, nohou, obličeji, zádech, nohou.

Masáž huina lomi pomáhá uvolnit energetické bloky, stejně jako ztuhlé svaly. Masáž huina lomi je unikátní hojivá masáž, jež má kořeny u Hawajských šamanů a léčitelů. Základní filosofie masáže huina lomi je spirituální stezka Huna a tvrzení, že všichni lidé touží po harmonii, míru a lásce. Masáž zahrnuje jemné a hluboké tahy ve svalech. Dlouhé a plynulé tahy rukou, oživují tělo a energie může volně proudit. Rozpouští se staré a negativní modely přesvědčení a chování, které jsou uchovávány nejen v mozku, ale i v buňkách celého těla. Negativní myšlenka, nebo přesvědčení, dokáže zablokovat proudění energie stejně dobře, jako svalové napětí. Huina lomi uvolní svalové blokády, a proudění nabírá nový směr.

Hawajci považují tělesné, duchovní, a emocionální tělo za celek. Pokud chybí harmonie, pak následuje bolest emocionální, duševní a tělesná. Je to stav, kdy napětí brání proudění energie. Hawai huina lomi uvolňuje napětí a harmonizuje, osvobozuje od stresu a eliminuje toxiny. Před provedením masáže může klient v klidu a tichu vyslovit přání ohledně svého zdraví. Rytmické, plynulé masážní tahy připomínají mořské vlny. Někteří terapeuté provádí při masáži tanec Hula, jehož smyslem není vypadat efektně, ale napomáhá uvolňování energetického toku.

Účinky masáže

    - Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
    - Hluboce relaxuje
    - Harmonizuje
    - Odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí
    - Uvolňuje kloubní spojení
    - Detoxikuje organismus

Kontraindikace

    - Infekční a virová onemocnění (chřipky a virózy)
    - Těhotenství
    - Epilepsie
    - Kožní onemocnění
    - Otevřené rány, záněty

60min, 800 Kč
MEDOVÁ MASÁŽMedová masáž využívá silné léčivé účinky medu a spolu se správnými masážními technikami odstraňuje škodlivé toxiny z hloubky tělesných tkání. Med dokáže z těla vyloučit léty nashromážděné škodliviny. Obsahuje také řadu vitamínů a minerálů. Již naši předkové znali mocnou sílu medu, která působí vnitřně i zevně. Magickou sílu medu využívali ruští léčitelé, číňané, arabové i egypťané. V současné době se moderní kosmetika navrací k osvědčeným přírodním technikám.

Med má protizánětlivé, dezinfekční a regenerační účinky. Detoxikuje a omlazuje pokožku a povzbuzuje oslabený organismus. V těle bojuje s usazenými toxickými látkami, které jinak mohou způsobit vznik různých obtíží (jako jsou žaludeční, jaterní a ledvinová onemocnění, alergie nebo plísně). Med uvolňuje také toxické látky usazené v oblasti páteře.

Medová masáž se doporučuje:

    - deprese a stresové stavy
    - bolesti hlavy, migrény
    - alergie, lišeje, ekzémy
    - nespavost
    - chronická nachlazení
    - žaludeční nevolnosti
    - celkové oslabení organismu
    - celkový únavový syndrom

Kontraindikace:

    - alergie na med
    - infekční onemocnění
    - horečnatá onemocnění
    - těhotenství
    - epilepsie

masáž zad: 30min, 400 Kč
masáž obličeje: 30min, 400 Kč
BYLINNÝ VLASOVÝ RITUÁL S MASÁŽÍ SHIATSUBylinná minerální vlasová maska doplněná masáží shiatsu. Masáž shiatsu je vhodná pro ozdravení vlasových kořínků a regeneraci vlasové pokožky, odtraňuje stres a napětí, zajišťuje zdravý růst vlasu. Péče se provádí v leže na lůžku, následuje aplikace bylinného tonika, vysušení a regenerace vlasů.

30min, 400 Kč


 
Novinky | Péče o pleť | Laser | Payot TechniLift | Rituály | Aromaterapie | Lipolýza | Ceník | Kontakt

Novinky emailem:
Novinky a slevy emailem - dostávejte pravidelné
informace o novinkách a slevách na svůj email:
Kontaktní info:
Eleins Cosmetics - kosmetický salon
Praha 1, Na Příkopě 853/12, Pasáž Černá růže

© 2003 - 2022, Eleins Cosmetics